AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, AM4, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for PC
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100000252BOX
- Saadavus: 5
-
191€
AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, AM4, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for PC
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.446 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 73 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Komponent | PC |
| Maht (m3) | 0.00128115 m |
| Net weight master carton | 4.46 kg |
| Netokaal | 0.407 kg |
| Paber/Papp | 30.00 g |
| Pakendamine | Retail |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori mudel | Ryzen 5 5600G |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Protsessori sagedus | 3.9 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Sagedusvahemik | 3.9-4.4 GHz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.289 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: amd ryzen 5 5600g, 39 ghz, am4, processor threads 12, packing retail, processor cores 6, component for pc, 100-100000252box, amd, protsessorid

